Grunty, działki inwestycyjne, działki pod zabudowę

WYNAJEM GRUNTU, DZIAŁKI POD ZABUDOWĘ 4.000 m2 - Czeladź

WYNAJEM GRUNTU

Spółdzielnia dysponuje do gospodarczego wykorzystania terenem (częściowo utwardzonym) o powierzchni ok. 4 000 m2, na którym usytuowany jest pawilon handlowy o powierzchni 1 011 m2 wraz z magazynem o powierzchni 180 m2.

Istnieje różnica poziomów terenu między ul. Nowopogońską, a ul. Wiejską o ok. 1,5 kondygnacji, stąd też część magazynową pawilonu (z rampą) stanowi poziom zerowy od ul. Wiejskiej. Od ul. Nowopogońskiej jest to część piwniczna budynku.

Budynek posiada niezależną kotłownię węglową z ekologicznym kotłem co wpływa na minimalizację kosztów ponoszonych na ogrzewanie obiektu. Wszelkie pomieszczenia magazynowe, handlowe, biurowe są ogrzewane przez powyższą kotłownię. Wspomniany powyżej teren jest ogrodzony i całodobowo dozorowany.

Lokalizacja powyższej nieruchomości jest niezwykle atrakcyjna, gdyż usytuowana jest w centralnej części handlowej dzielnicy Piaski, ulica Wiejska łączy w/w dzielnicę z drogą szybkiego ruchu Katowice-Warszawa na wysokości Centrum Handl.- M1. Zarówno przy ul. Nowopogońskiej oraz Wiejskiej znajdują się przystanki autobusowe (kierunek: Katowice, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec...) wraz z lokalną infrastrukturą handlowo-usługową. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego teren ten przeznaczony jest pod niską zabudowę.

Istnieje także możliwość współdziałania przy wykorzystaniu innych nieruchomości, usytuowanych na terenie miasta. Spółdzielnia zainteresowana jest współpracą w zakresie gospodarczego wykorzystania w/w terenu odrębnie, bądź w połączeniu z istniejącymi na nim budynkami.

Osoby bądź firmy zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem:
(032) 265-35-97 bądź w Siedzibie Zarządu Spółdzielni: Czeladź, ul. Wojkowicka 11

Rodzaj obiektu:Grunt ~4.000 m2
Lokalizacja:Czeladź, ul. Nowopogonska 205

Lokalizacje na mapie