SOLANKA

Oryginalna Solanka z Zabłocia tylko 9,10 zł.

produkt naturalny dostępny tylko w naszych sklepach:
Sklep LAURA
Sklep ROLNIK
Solanka z Zabłocia

Żyjemy i pracujemy  na terenach ubogich w jod, mikroelement który umożliwia prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu oraz  regeneruje górne drogi oddechowe. Możemy to wszystko mieć w zasięgu ręki,  sięgając  po naszą unikalną solankę.

Oryginalna Solanka z Zabłocia nie ma sobie równych na świecie pod względem zawartości jodu. To zakonserwowany relikt morza mioceńskiego Paratetydy, jakie przed 15 milionami lat sięgało na  teren Śląska cieszyńskiego.

Oryginalna Solanka z Zabłocia wydobywana  jest od ponad 100 lat w miejscowości Zabłocie, zawiera niezbędne mikroelementy (jod, brom, stront) umożliwiające stworzenie unikalnego mikroklimatu morskiego. Działa regeneracyjnie, relaksacyjnie, uspokajająco i kojąco  na nasz organizm.

Kąpiele oraz okłady i inhalacje z naszej  solanki  są idealną formą regeneracji organizmu po całodziennym zmęczeniu psychicznym oraz fizycznym. Poprawiają  również  gospodarkę hydro-mineralną.

Regularna kąpiel w solance regeneruje układ kostno-stawowy, przywraca zdrowy wygląd oraz sprężystość  skóry, poprawia  krążenie, przyspiesza procesy przemiany materii i spalania tłuszczu oraz skutecznie wspomaga odchudzanie.  W sposób widoczny redukuje celluit, rozstępy oraz  oczyszcza skórę z toksyn.

Dzięki temu wchłonięte zostają  bezcenne dla zdrowia i urody mikroelementy.

Z kojącym działaniem Solanki z Zabłocia spotykamy się nie tylko podczas samych kąpieli ale również długo po nich. Jest to związane z odkładaniem się mikroelementów na naszym ciele, dlatego tuż po zakończeniu kąpieli nie zaleca się jego intensywnego opłukiwania.

Solanka z Zabłocia od wielu lat jest stosowana w kosmetologii nie tylko w kąpielach czy zabiegach ale również jako składnik wielu preparatów kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji ciała.